• Bildiri ilk gönderme tarihi - 7 Haziran 2023 Çarşamba
  • Bildiri son gönderme tarihi - 1 Ekim 2023 Pazar
  • İndirimli kayıt ve konaklama için son tarih - 30 Haziran 2023 Cuma
Kayıt & Konaklama
Bilimsel Program
Bildiri Gönderimi

GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
16. Ulusal & 3. Uluslararası Endoskopik Laparoskopik & Robotik Cerrahi Kongresi & 21. MMESA Kongresi Meditarrenean & Middle Eastern Endoscopic Surgery Association  26-29 Ekim 2023 tarihlerinde Antalya, Türkiye’de düzenlenecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe & İngilizce’dir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Stant Alanları
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Ödeme
Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.

Kredilendirme
16. Ulusal & 3. Uluslararası Endoskopik Laparoskopik ve Robotik Cerrahi Kongresi TTB STE / SMG Akreditasyon – Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Covid-19 Tedbirlerimiz
Kongremizde Covid-19 pandemisinin toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu risklerle mücadele ve hastalığın yayılımını kontrol altına alma amaçlı, Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu tarafından önerilen tedbirler uygulanacaktır.

İptal / İade Şartları
Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.